logo

Dalgıç Pompa

DALGIÇ POMPA

Dalgıç Pompa yılların verdiği tecribeyle ve uzman kadromuzla İstanbul ve Kocaelinde dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi , kuyu temizliği, su sondajı hİzmeti vermekteyiz. 


Dalgıç pompa drenaj kuyularında, asansör çukurları, inşaat harfiyat alanlarındaki atıkların boşaltılmasında az kirli ve bulanık suların tahliyesinde, foseptik çukurlarında, bodrum su baskınlarında, asansör çukuru su baskınında, havuz , su şelaleleri vb bir çok alanda kullanımı kolay olarak tasarlanmış pompalardır.

Bakım ve Onarım

İşletmeye alma prosedürü doğru olarak tamamlanmış ürünlerimize garanti süresince ve sonrasında her türlü satış sonrası hizmeti verilmektedir.

İşletmeye alma hizmetini gerçekleştirmiş olan kuruluşumuz,hizmet verdiği müşterisinin “Garanti ve Satış Sonrası Hizmetlerinden” sorumluve yetkili duruma gelmektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin herhangi bir hizmetgereksinimi olduğunda, önce ürününü işletmeye almış olan kuruluşumuzabaşvurması gerekir. Birçok ürünümüzün kullanıldığı kapsamlı uygulamalarda,müşterilerimizle yaptığımız “Periyodik Servis Hizmeti Sözleşmesi” çok olumluolmakta ve bu hizmet, müşterilerimize işletim emniyetinin sağlanmasının yanısıra, önemli boyutlarda işletim ekonomisi de getirmektedir.

Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasılyerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği,kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanınseçimi gibi konularda danışmanlık yapmak ve hatta bu ürünlerin tesisat montajıyapılırken başında durarak bir nevi kontrolörlük yapmak süpervizörlükhizmetinin kapsamını oluşturmaktadır.

Servisimizde dalgıç pompaların uzun süre ilk günkü gibi performanslı çalışmasını sağlamak için orijinal yedek parça kullanılmaktadır. 

 Dalgıç pompaların yerinde montajı, bakım ve onarımhizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken herdurumda teknik servis personelimiz tarafından sağlanmaktadır.


1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Dalgıç pompa satın alımından önce gerekli ihtiyaçların belirlenmesinde müşterilerimize danışmanlıkve keşif hizmeti verilir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknikpersonelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve detaylı teklif olaraktarafınıza yazılı olarak iletilir.


2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Satış sırasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak dalgıçpompaların montajları yapılır, bakım ve arıza ihtimalleri konusunda bilgiverilir,sistem sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilir.

3-Dalgıç pompa garantisi :Garanti süresince kullanım,elektrik tesisat hataları ve kuyu içi kirliliğe bağlı oluşan arızalar hariç tümmekanik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parçatemin etmek.


4-Bakım ve Onarım; Garanti süreleri dolmuşdalgıç pompaların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılmasıyetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodikbakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.

5-Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; GarantiSüresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan dalgıç pompalara ücreti karşılığıverdiğimiz hizmetlerdir.

Dalgıç pompa kullanım alanlarına göre sınıflandırılmaktadır.

Saygılarımızla : Dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi